Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

O FIRMIE

Z.P.U.H STOL-BUD  powstał w 1980 r. Od początku istnienia strategia działania naszej firmy podporządkowana jest zaspokajaniu indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Nasze wieloletnie doświadczenie doprowadziło do powstania bogatej oferty charakteryzującej się nowoczesnym wzornictwem oraz wysoką jakością. Z roku na rok zwiększamy ilość proponowanych wyrobów, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W swojej ofercie posiadamy meble kuchenne, meble pokojowe,  meble do sypialni, meble biurowe, meble łazienkowe,.

Oprócz tego produkujemy fronty meblowe z płyty MDF oklejane folia PCV, fronty malowane mat/połysk, fronty fornirowane, fronty z drewna litego, oraz blaty kuchenne z drewna litego. Nasze meble produkujemy za pomocą nowoczesnych maszyn sterowanych numerycznie dzięki czemu nadajemy drewnu oraz materiałom drewnopodobnym różnorodne wzory, gwarantuje to powtarzalność kształtów i wymiarów. Fronty meblowe wykonujemy technologią obróbki numerycznej, natomiast oklejanie następuje w prasie próżniowej przy zastosowaniu folii PCV o uszlachetnionych powierzchniach odpornych na światło i przebarwienia. Fronty meblowe wykonujemy również jako witryny ze szkłem ornamentowym oraz witrażami. Istnieje również możliwość wykonania wzoru na konkretne zamówienie.

Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą